Raktárkészlet:
NINCS
  NS-205PFC-24V # Multi-mód, SC csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch, 24Vdc, ICP DAS
66 886 Ft
Raktárkészlet:
NINCS
  NS-205PFCS-24V  # Single-mód, 30km, SC csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch, 24Vdc,  ICP DAS
80 465 Ft
Raktárkészlet:
NINCS
  NS-205PFCS-60-24V  # Single-mód, 60km, SC csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch, 24Vdc, ICP DAS
93 536 Ft
Raktárkészlet:
NINCS
  NSM-205PFCS-60-24V  # Single-mód, 60km, SC csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch, fémház, 24Vdc, ICP DAS
110 916 Ft
Raktárkészlet:
NINCS
  NSM-205PFCS-24V  # Single-mód, 30km, SC csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch, fémház, 24VDC,  ICP DAS
98 499 Ft
Raktárkészlet:
NINCS
  NSM-205PFC-24V # Multi-mód, SC csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch, fémház, 24Vdc, ICP DAS
96 321 Ft
Raktárkészlet:
NINCS
  NSM-205PFT-24V  # Multi-mód, ST csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch, fémház, 24Vdc, ICP DAS
96 321 Ft
Raktárkészlet:
NINCS
   EH2005-FM # 5 portos ipari Ethernet switch/ 4x 10/100 Mbps port/1x 10/100Fx ST fiber port/Multi-mode, ATOP
66 538 Ft
Raktárkészlet:
NINCS
   EH2005-FS # 5 portos ipari Ethernet switch/ 4x 10/100 Mbps port/1x 10/100Fx SC fiber port/Single-mode, ATOP
71 894 Ft
Raktárkészlet:
NINCS
  EH2305-FM # 5 portos ipari Ethernet switch/ 4x 10/100 Mbps port/1x 10/100Fx ST fiber port/Multi-mode/Fém ház, ATOP
66 950 Ft
Raktárkészlet:
NINCS
  EH2305-1FM # 5 portos ipari Ethernet switch/ 4x 10/100 Mbps port/1x 10/100Fx ST fiber port/Multi-mode/ Fém ház, ATOP
69 525 Ft
Raktárkészlet:
NINCS
  EH2305-FS # 5 portos ipari Ethernet switch/ 4x 10/100 Mbps port/1x 10/100Fx SC fiber port/Single-mode/Fém ház, ATOP
73 954 Ft
Raktárkészlet:
NINCS
  EHG7306-1SFP # 6 portos ipari Gigbit switch/10/100/1000Mbps/1 port SFP/Profinet, ATOP
85 490 Ft
Raktárkészlet:
NINCS
  EHG7307-4POE-2SFP # 7 portos ipari PoE Ethernet switch/ 10/100/1000 Mbps/2x SFP port/ Profinet/, ATOP
160 680 Ft