Kategóriák

   

 

Szűrés
Gyártó
Kategóriák
Hírlevél
Tanúsítvány
SSL Certificate
Ajándékot keres?

Házhozszállítás

Termék részletek


NSM-205PFT-24V # Multi-mód, ST csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch, fémház, 24Vdc, ICP DAS

Rendelésre 4-10 munkanap
Raktárkészlet: NINCS
NSM-205PFT-24V  # Multi-mód, ST csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch, fémház, 24Vdc, ICP DAS
  • NSM-205PFT-24V  # Multi-mód, ST csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch, fémház, 24Vdc, ICP DAS
  • NSM-205PFT-24V  # Multi-mód, ST csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch, fémház, 24Vdc, ICP DAS
96 321 Ft 122 328 Ft
  • NS-205PFT CR # Multi-mód, ST csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch (RoHS)
  • NS-205PFC CR # Multi-mód, SC csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch (RoHS)
  • NS-205PFCS CR # Single-mód 30 km, SC csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch (RoHS)
  • NS-205PFCS-60 CR # Single-mód 60 km, SC csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch (RoHS)
  • NSM-205PFT CR # Multi-mód, ST csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch; fém ház (RoHS)
  • NSM-205PFC CR # Multi-mód, SC csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch; fém ház (RoHS)
  • NSM-205PFCS CR # Single-mód 30 km, SC csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch; fém ház (RoHS)
  • NSM-205PFCS-60 CR # Single-mód 60 km, SC csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch; fém ház (RoHS)
  • NS-205PFT-24V CR # Multi-mód, ST csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch, 24 VDC (RoHS)
  • NS-205PFC-24V CR # Multi-mód, SC csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch, 24 VDC (RoHS)
  • NS-205PFCS-24V CR # Single-mód 30 km, SC csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch, 24 VDC (RoHS)
  • NS-205PFCS-60-24V CR # Single-mód 60 km, SC csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch, 24 VDC (RoHS)
  • NSM-205PFT-24V CR # Multi-mód, ST csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch, 24 VDC, fém ház (RoHS)
  • NSM-205PFC-24V CR # Multi-mód, SC csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch, 24 VDC, fém ház (RoHS)
  • NSM-205PFCS-24V CR # Single-mód 30 km, SC csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch, 24 VDC, fém ház (RoHS)
  • NSM-205PFCS-60-24V CR # Single-mód 60 km, SC csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch, 24 VDC, fém ház (RoHS)
  • Ipari switch, 1x 100-FX fiber port és 4x PoE Ethernet port
  • Multi mód: 2 km
  • Single mód: 30 km
  • Automatikus MDI/MDIX többirányú támogatás 
  • Store-and-forward arhitektúra
  • Teljes duplex IEEE 802.3x és fél duplex forgalomellenőrzés
  • Automatikus táplált berendezés felismerés
  • Túlmelegedés, túláram, alacsony és túlfeszültség felismerés 
  • 10/100 Mbps sebesség automatikus felismerés
  • Tápfeszültség bemenet: +18 ~ +32 VDC (24V)
  • Tápfeszültség bemenet: +46 ~ +55 VDC 
  • DIN sínre rögzíthető
  • Működési hőmérséklet: -30°C ~ +75 °C
  • NS-205PFT CR # Multi-mód, ST csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch (RoHS)
    NS-205PFC CR # Multi-mód, SC csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch (RoHS)
    NS-205PFCS CR # Single-mód 30 km, SC csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch (RoHS)
    NS-205PFCS-60 CR # Single-mód 60 km, SC csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch (RoHS)


    NSM-205PFT CR # Multi-mód, ST csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch; fém ház (RoHS)
    NSM-205PFC CR # Multi-mód, SC csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch; fém ház (RoHS)
    NSM-205PFCS CR # Single-mód 30 km, SC csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch; fém ház (RoHS)
    NSM-205PFCS-60 CR # Single-mód 60 km, SC csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch; fém ház (RoHS)


    NS-205PFT-24V CR # Multi-mód, ST csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch, 24 VDC (RoHS)
    NS-205PFC-24V CR # Multi-mód, SC csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch, 24 VDC (RoHS)
    NS-205PFCS-24V CR # Single-mód 30 km, SC csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch, 24 VDC (RoHS)
    NS-205PFCS-60-24V CR # Single-mód 60 km, SC csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch, 24 VDC (RoHS)


    NSM-205PFT-24V CR # Multi-mód, ST csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch, 24 VDC, fém ház (RoHS)
    NSM-205PFC-24V CR # Multi-mód, SC csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch, 24 VDC, fém ház (RoHS)
    NSM-205PFCS-24V CR # Single-mód 30 km, SC csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch, 24 VDC, fém ház (RoHS)
    NSM-205PFCS-60-24V CR # Single-mód 60 km, SC csatlakozó, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) és 1 Fiber port switch, 24 VDC, fém ház (RoHS)

     

    Összehasonlító táblázat:

     

    Models NS-205PF-24V NSM-205PF-24V NS-205PF NSM-205PF
    PoE 802.3af
    Input Voltage Rangeg +18 ~ 32 VDC +46 ~ +55 VDC
    Operating Temperature -30 °C ~ +75 °C
    Casing Plastic Metal (IP30) Plastic Metal (IP30)
    Installation DIN-Rail Mounting
    Dimensions (W x H x D)
    (Unit: mm)
    31 x 157 x 113 25 x 168 x 119 31 x 157 x 113 25 x 168 x 119
     
    Models NS-205PF Series NSM-205PF Series NS-205PF-24V Series NSM-205PF-24V Series
    Technology
    Standards IEEE 802.3, 802.3u, 802.3x ,802.3af (Power over Ethernet)
    Processing Type Store & forward; wire speed switching
    MAC Addresses 1024
    Memory Bandwidth 3.2 Gbps
    Frame Buffer Memory 512 Kbit
    Flow Control IEEE 802.3x flow control, back pressure flow control
    Ethernet Interface
    RJ-45 Ports 10/100 Base-T(X) auto negotiation speed, F/H duplex mode, and auto MDI/MDI-X connection
    LED Indicators Power, Link/Act, Power Device is detected
    Ethernet Isolation 1500 Vrms 1 minute
    +/-4 kV ESD Protection Yes
    Fiber Interface (100 Base-FX; SC/ST type)
    Multi-Mode NS-205PFT/FC
    NSM-205PFT/FC
    NS-205PFT-24V/FC-24V
    NSM-205PFT-24V/FC-24V
    Multi mode fiber cables: 50/125, 62.5/125 or 100/140 μm
    Distance: 2 km, (62.5/125 μm recommended) for full duplex
    Wavelength: 1300 or 1310nm
    Min. TX Output: -20 dBm
    Max. TX Output: -14 dBm
    Max. RX Sensitivity: -32 dBm
    Min. RX Overload: -8 dBm
    Budget: 12 dBm
    Single-Mode NS-205PFCS
    NSM-205PFCS
    NS-205PFCS-24V/FCS-24V
    NSM-205PFCS-24V/FCS-24V
    Single-mode fiber cables: 8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125 μm
    Distance: 30 km, (9/125 μm recommended) for full duplex
    Wavelength: 1300 or 1310nm
    Min. TX Output: -15 dBm
    Max. TX Output: -8 dBm
    Max. RX Sensitivity: -34 dBm
    Min. RX Overload: -5 dBm
    Budget: 19 dBm
    Single-Mode NS-205PFCS-60
    NSM-205PFCS-60
    NS-205PFCS-60-24V/FCS-60-24V
    NSM-205PFCS-60-24V/FCS-60-24V
    Single-mode fiber cables: 8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125 μm
    Distance: 60 km, (9/125 μm recommended) for full duplex
    Wavelength: 1300 or 1310nm
    Min. TX Output: -5 dBm
    Max. TX Output: 0 dBm
    Max. RX Sensitivity: -35 dBm
    Min. RX Overload: -5 dBm
    Budget: 30 dBm
    Power Input
    Input Voltage Range +46 ~ +55 VDC for PoE output +18 ~ +32 VDC
    Power Consumption 0.08 A @ 48 VDC without PD loading;
    1.5 A @ 48 VDC with PD full loading
    0.24 A @ 24 VDC without PD loading;
    3.2 A @ 24 VDC with PD full loading;
    4.6 A @ 18 VDC with PD full loading
    Protection Power reverse polarity protection
    +/-4 kV ESD Protection Yes
    Connector 3-Pin Removable Terminal Block
    PoE Technology
    PoE Compliance 100% IEEE 802.3af compliant
    PoE Classification PSE (Power Sourcing Equipment)
    PoE Voltage +48 VDC depending on power input
    PoE Voltage Up to 15.4 watts per channel
    PoE Operation Automatic detection and power management
    PoE Pin assignments V+ (Pin 1,2), V- (Pin 3,6)
    PoE disconnect mode DC disconnect
    Mechanical
    Casing Plastic
    (Flammability UL 94V-0)
    Metal (IP30 Protection) Plastic
    (Flammability UL 94V-0)
    Metal (IP30 Protection)
    Dimensions (W x L x H) (Unit: mm) 31 x 157 x 113 25 x 168 x 119 31 x 157 x 113 25 x 168 x 119
    Installation DIN-Rail Mounting
    Environment
    Operating Temperature -30 °C ~ +75 °C
    Storage Temperature -40 °C ~ +85 °C
    Ambient Relative Humidity 10% ~ 90% RH, non-condensing
     
    NS-205PFT CR Multi-mode, ST Connector, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) with 1 Fiber port Switch (RoHS)
    NS-205PFC CR Multi-mode, SC Connector, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) with 1 Fiber port Switch (RoHS)
    NS-205PFCS CR Single-mode 30 km, SC Connector, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) with 1 Fiber port Switch (RoHS)
    NS-205PFCS-60 CR Single-mode 60 km, SC Connector, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) with 1 Fiber port Switch (RoHS)
    NSM-205PFT CR Multi-mode, ST Connector, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) with 1 Fiber port Switch; metal case (RoHS)
    NSM-205PFC CR Multi-mode, SC Connector, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) with 1 Fiber port Switch; metal case (RoHS)
    NSM-205PFCS CR Single-mode 30 km, SC Connector, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) with 1 Fiber port Switch; metal case (RoHS)
    NSM-205PFCS-60 CR Single-mode 60 km, SC Connector, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) with 1 Fiber port Switch; metal case (RoHS)
    NS-205PFT-24V CR Multi-mode, ST Connector, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) with 1 Fiber port and 24 VDC Input Switch (RoHS)
    NS-205PFC-24V CR Multi-mode, SC Connector, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) with 1 Fiber port and 24 VDC Input Switch (RoHS)
    NS-205PFCS-24V CR Single-mode 30 km, SC Connector, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) with 1 Fiber port and 24 VDC Input Switch (RoHS)
    NS-205PFCS-60-24V CR Single-mode 60 km, SC Connector, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) with 1 Fiber port and 24 VDC Input Switch (RoHS)
    NSM-205PFT-24V CR Multi-mode, ST Connector, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) with 1 Fiber port and 24 VDC Input Switch; metal case (RoHS)
    NSM-205PFC-24V CR Multi-mode, SC Connector, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) with 1 Fiber port and 24 VDC Input Switch; metal case (RoHS)
    NSM-205PFCS-24V CR Single-mode 30 km, SC Connector, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) with 1 Fiber port and 24 VDC Input Switch; metal case (RoHS)
    NSM-205PFCS-60-24V CR Single-mode 60 km, SC Connector, 4-port 10/100 Mbps PoE (PSE) with 1 Fiber port and 24 VDC Input Switch; metal case (RoHS)

     

      s!nus-elektrotechnikai bt.

      Industrial IT & Automation

     

    23 éves jubileum / 23 th Anniversary

     www.s-e.hu    #    www. icpdas.hu

    Email: info@s-e.hu    #   Tel:  96/525530    #    Fax: 96/525531    #    Mobil: 30/9464608 

     

    RS-232, RS-422, RS-485 konverterek, Ethernet konverterek, RS-485 I/O, Modus I/O, Soros-Ethernet konverterek, USB I/O, Ethernet I/O, Profibus, M-bus, Rádió modem, Ethernet switch, CAN, CANopen, DeviceNet, Profinet, HART, BACnet, EtherCAT, EtherNet/IP, Wireless MBus, DALI, ZigBee, LoRaWan, SIGFOX, IoT, TouchPAD  Fogyasztásmérés és leolvasás  USB konverter  ICP DAS HUNGARY

    RS-232 - WiFi konverter, RS-485 - WiFi konverter,

    ICP CON konverter    USR IOT konverter

     

    Sinus-Elektrotechnikai Bt.   ICP DAS HUNGARY

    RS-232 konverter, RS-422 konverter, RS-485 konverter, RS-485 repeater, USB konverter, Soros Ethernet konverter, RS-232 Ethernet konverter, RS-422 Ethernet konverter, RS-485 Ethernet konverter, Ipari Ethernet switch, Managed DIN switch, PAC, PLC, HMI, Programozó kábel, Ipari monitor, Ipari éritőképernyős monitor, Ipari PC, Ipari laptop, Ipari tablet, Ipari panel PC,  Barebone PC, Mini ITX PC, RS-485 I/O, Profibus I/O modul, Profibus gateway, Profibus konverter, Profibus átjáró, Profibus csatlakozó, Modbus I/O, Ethernet I/O, Modbus gateway, CAN konverter, CAN I/O, CANopen konverter és I/O, DeviceNet konverter és I/O, Hart konverter, Ethernet/IP modul és konverter, BACnet/IP modul és konverter, PROFINET konverter, I/O modul, EtherCAT modul, M-Bus modul, konverter, DALi modul, DALI konverter, PLC programozó kábel, Siemens programozó kábel, WiFi I/O, GSM modem, GPRS modem, SMS küldő, ZigBee konverter, ZigBee I/O, Bluetooth modul, LoRaWAN modul, SIGFOX Modul, IIoT MQTT modul, Média konverter, Touch Pad, Optikai leolvasófej, Analóg, Digitális, Soros PCI kártyák, Épület automatizálás, Ipari tápegység, Ipari kamera, MachineVision, Fogyasztásmérés és elemzés, Földrengés előjelzés, Adatgyűjtés eszközei,  Rezgés elemzés, konverter és repeater, Profibus kábel, Profibus csatlakozó, Soros RS-232 RS-485 WiFi konverter, Ipari Gigabit Ethernet switch, WiFi i/o modul, IEC 1107 mérőleolvasás, Optikai leolvasó fej ICP DAS, ICPDAS, ICP CON, MOXA, ADEUNIS, USR IOT, IEI, B+B SmartWorx, ELKO EP, EXSYS, LILLIPUT, STARTECH, PATTON

    All product names, trademarks, brands and logos used on this site are the property of their respective owners. The depiction, description or sale of products featuring these names, trademarks, brands and logos is for identification purposes only and is not intended to indicate any affiliation with or authorisation by any rights holder.

     

    © 2018-2020  Sinus-Elektrotechnikai Bt.  Minden jog fenntartva.

    A műszaki adatok és információk előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak.