Kategóriák

   

 

Szűrés
Gyártó
Kategóriák
Hírlevél
Tanúsítvány
SSL Certificate
Ajándékot keres?

Házhozszállítás

Termék részletek


HRT-227CS CR # Konverter/HART - Single Mode Fiber, ICP DAS

Rendelésre 4-10 munkanap
Raktárkészlet: NINCS
HRT-227CS CR # Konverter/HART - Single Mode Fiber, ICP DAS
  • HRT-227CS CR # Konverter/HART - Single Mode Fiber, ICP DAS
  • HRT-227CS CR # Konverter/HART - Single Mode Fiber, ICP DAS
  • HRT-227CS CR # Konverter/HART - Single Mode Fiber, ICP DAS
  • HRT-227CS CR # Konverter/HART - Single Mode Fiber, ICP DAS
  • HRT-227CS CR # Konverter/HART - Single Mode Fiber, ICP DAS
  • HRT-227CS CR # Konverter/HART - Single Mode Fiber, ICP DAS
112 701 Ft 143 130 Ft
  • HRT-227CS CR # Konverter/HART - Single Mode Fiber, ICP DAS
  • HRT-227CS CR # HART to Single Mode Fiber Converter (RoHS)

 

  • Single mód üvegszál, 30 km-ig
  • HART Short/Long Frame támogatás
  • HART Burst mód támogatás
  • Pont-pont vagy Multi-Drop HART mód
  • 15 HART modul összekapcsolása
  • 2 HART Master támogatás
  • Firmware frissítés a Com porton keresztül
  • DIN sínre rögzíthető
  • HRT-227CS CR # Konverter/HART - Single Mode Fiber, ICP DAS
    HRT-227CS CR # HART to Single Mode Fiber Converter (RoHS)

     

    The HRT-227CS is a HART to Fiber converter paired used to extend HART communication distance via single mode fiber optic transmission medium. In order to solve the problem between HART and fiber transmission medium, HRT-227CS is specially designed for converting the HART signal to fiber optic cables. Built-in a HART 250 Ω loop resistor adjustable by dip switch. Therefore, users can make data collection and processing of HART network easier and quicker by applying HRT-227CS. In addition, we also provide the free HC_Tool utility for module configuration easily.

     

    • Support HART Short/Long frame
    • Support HART Burst mode
    • Support point-to-point or multi-drop HART mode
    • Support connecting up to 15 HART slave devices
    • Allow two HART masters
    • Provide HC_Tool utility for module configuration
    • Support firmware update via ComPort
    • Fiber broken line detection
    • Fiber Type: SC ; Single mode ; 100 Base-FX
    • Fiber max. transmission distance up to 30 km
    • 4KV ESD Protection
    • Built-in Watchdog
    • Selectable 250Ω loop resistor
    • The HART port with the same Group ID can communicate with each other

     

    HART Interface
    Channel 1
    Connector 2-pin screwed terminal block (HART+, HART-)
    Loop Resistor Selectable 250 Ω loop resistor
    HART Data Only Digital Data
    Isolation UL1577 Spec.
    Fiber Interface
    Type SC Duplex type ; Single mode ; 100 Base-FX
    Wave Length (nm) 1310
    Fiber Cable (μm) 8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125
    Transmission Distance (km) 30 (indicative only)
    Min. TX Output (dBm) -15
    Max. TX Output (dBm) -8
    Max. RX Sensitivity (dBm) -34
    Max. RX Overload (dBm) -5
    Budget (dBm) 19
    UART Interface
    COM1 RS-232 (TXD / RXD / GND) for configuration (1200, O, 8 ,1)
    LED
    Round LED PWR, FB_Ack, FB_Err, HT_Err, HT_Tx and HT_Rx
    Power
    Power supply Unregulated +10 ~ +30 VDC
    Protection Power reverse polarity protection, Over-voltage brown-out protection
    Power Consumption 3W
    Mechanism
    Installation DIN-Rail
    Dimensions 33.0 mm x 126 mm x 101 mm (W x L x H)
    Environment
    Operating Temp. -25 °C ~ +75 °C (-13 to 167ºF)
    Storage Temp. -30 °C ~ +80 °C (-22 to 176ºF)
    Humidity 10% ~ 90% RH, non-condensing
     
     
     
       
    HRT-227CS
    HART to Single Mode Fiber Converter (RoHS)

     

      s!nus-elektrotechnikai bt.

      Industrial IT & Automation

     

    23 éves jubileum / 23 th Anniversary

     www.s-e.hu    #    www. icpdas.hu

    Email: info@s-e.hu    #   Tel:  96/525530    #    Fax: 96/525531    #    Mobil: 30/9464608 

     

    RS-232, RS-422, RS-485 konverterek, Ethernet konverterek, RS-485 I/O, Modus I/O, Soros-Ethernet konverterek, USB I/O, Ethernet I/O, Profibus, M-bus, Rádió modem, Ethernet switch, CAN, CANopen, DeviceNet, Profinet, HART, BACnet, EtherCAT, EtherNet/IP, Wireless MBus, DALI, ZigBee, LoRaWan, SIGFOX, IoT, TouchPAD  Fogyasztásmérés és leolvasás  USB konverter  ICP DAS HUNGARY

    RS-232 - WiFi konverter, RS-485 - WiFi konverter,

    ICP CON konverter    USR IOT konverter

     

    Sinus-Elektrotechnikai Bt.   ICP DAS HUNGARY

    RS-232 konverter, RS-422 konverter, RS-485 konverter, RS-485 repeater, USB konverter, Soros Ethernet konverter, RS-232 Ethernet konverter, RS-422 Ethernet konverter, RS-485 Ethernet konverter, Ipari Ethernet switch, Managed DIN switch, PAC, PLC, HMI, Programozó kábel, Ipari monitor, Ipari éritőképernyős monitor, Ipari PC, Ipari laptop, Ipari tablet, Ipari panel PC,  Barebone PC, Mini ITX PC, RS-485 I/O, Profibus I/O modul, Profibus gateway, Profibus konverter, Profibus átjáró, Profibus csatlakozó, Modbus I/O, Ethernet I/O, Modbus gateway, CAN konverter, CAN I/O, CANopen konverter és I/O, DeviceNet konverter és I/O, Hart konverter, Ethernet/IP modul és konverter, BACnet/IP modul és konverter, PROFINET konverter, I/O modul, EtherCAT modul, M-Bus modul, konverter, DALi modul, DALI konverter, PLC programozó kábel, Siemens programozó kábel, WiFi I/O, GSM modem, GPRS modem, SMS küldő, ZigBee konverter, ZigBee I/O, Bluetooth modul, LoRaWAN modul, SIGFOX Modul, IIoT MQTT modul, Média konverter, Touch Pad, Optikai leolvasófej, Analóg, Digitális, Soros PCI kártyák, Épület automatizálás, Ipari tápegység, Ipari kamera, MachineVision, Fogyasztásmérés és elemzés, Földrengés előjelzés, Adatgyűjtés eszközei,  Rezgés elemzés, konverter és repeater, Profibus kábel, Profibus csatlakozó, Soros RS-232 RS-485 WiFi konverter, Ipari Gigabit Ethernet switch, WiFi i/o modul, IEC 1107 mérőleolvasás, Optikai leolvasó fej ICP DAS, ICPDAS, ICP CON, MOXA, ADEUNIS, USR IOT, IEI, B+B SmartWorx, ELKO EP, EXSYS, LILLIPUT, STARTECH, PATTON

    All product names, trademarks, brands and logos used on this site are the property of their respective owners. The depiction, description or sale of products featuring these names, trademarks, brands and logos is for identification purposes only and is not intended to indicate any affiliation with or authorisation by any rights holder.

     

    © 2018-2020  Sinus-Elektrotechnikai Bt.  Minden jog fenntartva.

    A műszaki adatok és információk előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak.