Kategóriák

   

 

Szűrés
Gyártó
Kategóriák
Hírlevél
Tanúsítvány
SSL Certificate
Ajándékot keres?

Házhozszállítás

Termék részletek


MSM-508FCS-40T # 8 portos Layer 2 menedzselt switch, 40km, 2 Fiber porttal, Single-mód, SC csatlakozó, 3x DI-O, ICP DAS

Rendelésre 4-10 munkanap
Raktárkészlet: NINCS
MSM-508FCS-40T # 8 portos Layer 2 menedzselt switch, 40km, 2 Fiber porttal, Single-mód, SC csatlakozó, 3x DI-O, ICP DAS
  • MSM-508FCS-40T # 8 portos Layer 2 menedzselt switch, 40km, 2 Fiber porttal, Single-mód, SC csatlakozó, 3x DI-O, ICP DAS
  • MSM-508FCS-40T # 8 portos Layer 2 menedzselt switch, 40km, 2 Fiber porttal, Single-mód, SC csatlakozó, 3x DI-O, ICP DAS
  • MSM-508FCS-40T # 8 portos Layer 2 menedzselt switch, 40km, 2 Fiber porttal, Single-mód, SC csatlakozó, 3x DI-O, ICP DAS
257 857 Ft 327 478 Ft
  • MSM-508FT-T CR # 8 portos Layer 2 menedzselt switch, 2 Fiber porttal, Multi-mód, ST csatlakozó, 3x DI/O (RoHS)
  • MSM-508FC-T CR # 8 portos Layer 2 menedzselt switch, 2 Fiber porttal, Multi-mód, SC csatlakozó, 3x DI/O (RoHS)
  • MSM-508FCS-T CR # 8 portos Layer 2 menedzselt switch, 2 Fiber porttal, Single-mód, SC csatlakozó, 3x DI/O (RoHS)
  • MSM-508FCS-60T CR # 8 portos Layer 2 menedzselt switch, 2 Fiber porttal, Single-mód 60 km, SC csatlakozó, 3x DI/O (RoHS)
  • Automatikus MDI/MDIX többirányú támogatás 
  • Store-and-forward arhitektúra
  • Teljes duplex IEEE 802.3x és fél duplex forgalomellenőrzés
  • 10/100 Mbps sebesség automatikus felismerés
  • 3x digitális bemenet, 3x digitális kimenet
  • 3,2 Gbps memória sávszélesség
  • Redundáns duál tápfeszültség bemenet: +12VDC ~ +48VDC
  • Tápfeszültség kimaradás riasztás relé kimenettel
  • Frame buffer memória: 1 Mbit
  • 2048 MAC adress
  • Modbus távoli monitorozás
  • Modbus OPC szerver
  • Beépített Cyber-Ring redundáns technológia
  • Működési hőmérséklet: -30 °C ~ +75 °C
  • DIN sínre rögzíthető
  • MSM-508FT-T CR 8-port Layer 2 Managed Switch with 2-Fiber Port, Multi-mode, ST Connector (RoHS)
    MSM-508FC-T CR 8-port Layer 2 Managed Switch with 2-Fiber Port, Multi-mode, SC Connector (RoHS)
    MSM-508FCS-T CR 8-port Layer 2 Managed Switch with 2-Fiber Port, Single-mode, SC Connector (RoHS)
    MSM-508FCS-60T CR 8-port Layer 2 Managed Switch with 2-Fiber Port, Single-mode 60 km, SC Connector (RoHS)

     

    The MSM-508F series is an 8-port Industrial Ethernet Layer 2 Managed Switch with 2-Fiber Port that secures data transmission by using fiber optic transmission to provide immunity from EMI/RFI interference. It is perfect solution for applications where transmission must be protected from electrical exposure, surges, lightning or chemical corrosion.

    It can be managed through RS-232 port via serial console or Ethernet port using telnet or Web browser. In addition, the switch supports a lot of powerful managed functions, such as 802.1Q Tag-based VLAN, Portbased VLAN, 802.1p QoS (Quality of Service), Port Trunking, Spanning Tree, Cable Testing and Port Mirroring.

    Built-in ICP DAS Cyber-Ring technique that enable multiple switches to be placed into a redundant ring. Typically it detects and recovers from a fi ber or copper link failure within approximately 20 ms V for the majority of applications a seamless process. Modbus/TCP, Modbus/RTU and OPC supported, SCADA application can monitor status of Ethernet and fiber port with Modbus or OPC protocol.

    MSM-508F provides two power inputs that can be connected simultaneously to live DC power sources. If one of the power inputs fails, the other live source acts as a backup to automatically support the it's power needs. And the relay output facility can deliver warning signal while power or network link failure.
     
    Models MSM-508FC-T
    MSM-508FCS-T Series
    MSM-508FT-T Series
    Technology
    Standards IEEE 802.3, 802.3u and 802.3x
    Processing Type Store & forward, wire speed switching
    MAC Addresses 2048
    Memory Bandwidth 3.2 Gbps
    Frame Buffer Memory 1 Mbit
    Flow Control IEEE 802.3x flow control, back pressure flow control
    Protocol VLAN, QoS, Port Trunk, SMTP, TELNET
    Ethernet Interface
    RJ-45 Ports 10/100 Base-TX auto negotiation speed, F/H duplex mode, and auto MDI/MDI-X connection
    Fiber Optics Port 2-port 100 Base-FX
    LED Indicators 10/100M, Link/Act, Full duplex/Half duplex (Fiber Port)
    Ethernet Isolation 1500 Vrms 1 minute
    Multi-mode Multi-mode Fiber Cables 50/125, 62.5/125 or 100/140 μm
    Distance 2 km, (62.5/125 μm recommended) for full duplex
    Wavelength 1300 or 1310 nm
    Min. TX Output -20 dBm
    Max. TX Output -14 dBm
    RX Sensitivity -34 ~ -31 dBm
    Single-mode Single-mode Fiber Cables 8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125 μm
    Distance 30 km, (9/125 μm recommended) for full duplex
    Wavelength 1300 or 1310 nm
    Min. TX Output -15 dBm
    Max. TX Output -8 dBm
    RX Sensitivity -36 ~ -31 dBm
    COM1 RS-232 (TxD, RxD and GND); Non-isolated
    COM2 RS-485 (D2+, D2-; self-tuner ASIC inside); Non-isolated
    Frame Ground for EMS Protection Yes
    Digital Input/Output
    Digital Input 3-channel, Wet Contact, L: +11 VDC Max., H: +19 VDC ~ +30 VDC
    Digital Output 3-channel, Open Collector, Sink/NPN, 30V/100 mA Max.
    Power
    Input Voltage Range +12 VDC ~ +48 VDC Redundant Dual Inputs (Non-isolated)
    Power Consumption 0.3 A @ 24 VDC
    LED Indicator Yes
    Protection Power reverse polarity protection
    Frame Ground for EMS Protection Yes
    Connector 20-Pin Removable Terminal Block
    Mechanical
    Casing Metal
    Environmental Rating IP30 Protection
    Dimensions (W x L x H) 47 mm x 140 mm x 175 mm 47 mm x 142 mm x 175 mm
    Installation DIN-Rail Mounting or Wall mounting
    Environment
    Operating Temperature -30 °C ~ +75 °C
    Storage Temperature -40 °C ~ +85 °C
    Ambient Relative Humidity 10 ~ 90% RH, non-condensing
    Accessories
    Include Cable CA-090510 x 1
     

     

      s!nus-elektrotechnikai bt.

      Industrial IT & Automation

     

    23 éves jubileum / 23 th Anniversary

     www.s-e.hu    #    www. icpdas.hu

    Email: info@s-e.hu    #   Tel:  96/525530    #    Fax: 96/525531    #    Mobil: 30/9464608 

     

    RS-232, RS-422, RS-485 konverterek, Ethernet konverterek, RS-485 I/O, Modus I/O, Soros-Ethernet konverterek, USB I/O, Ethernet I/O, Profibus, M-bus, Rádió modem, Ethernet switch, CAN, CANopen, DeviceNet, Profinet, HART, BACnet, EtherCAT, EtherNet/IP, Wireless MBus, DALI, ZigBee, LoRaWan, SIGFOX, IoT, TouchPAD  Fogyasztásmérés és leolvasás  USB konverter  ICP DAS HUNGARY

    RS-232 - WiFi konverter, RS-485 - WiFi konverter,

    ICP CON konverter    USR IOT konverter

     

    Sinus-Elektrotechnikai Bt.   ICP DAS HUNGARY

    RS-232 konverter, RS-422 konverter, RS-485 konverter, RS-485 repeater, USB konverter, Soros Ethernet konverter, RS-232 Ethernet konverter, RS-422 Ethernet konverter, RS-485 Ethernet konverter, Ipari Ethernet switch, Managed DIN switch, PAC, PLC, HMI, Programozó kábel, Ipari monitor, Ipari éritőképernyős monitor, Ipari PC, Ipari laptop, Ipari tablet, Ipari panel PC,  Barebone PC, Mini ITX PC, RS-485 I/O, Profibus I/O modul, Profibus gateway, Profibus konverter, Profibus átjáró, Profibus csatlakozó, Modbus I/O, Ethernet I/O, Modbus gateway, CAN konverter, CAN I/O, CANopen konverter és I/O, DeviceNet konverter és I/O, Hart konverter, Ethernet/IP modul és konverter, BACnet/IP modul és konverter, PROFINET konverter, I/O modul, EtherCAT modul, M-Bus modul, konverter, DALi modul, DALI konverter, PLC programozó kábel, Siemens programozó kábel, WiFi I/O, GSM modem, GPRS modem, SMS küldő, ZigBee konverter, ZigBee I/O, Bluetooth modul, LoRaWAN modul, SIGFOX Modul, IIoT MQTT modul, Média konverter, Touch Pad, Optikai leolvasófej, Analóg, Digitális, Soros PCI kártyák, Épület automatizálás, Ipari tápegység, Ipari kamera, MachineVision, Fogyasztásmérés és elemzés, Földrengés előjelzés, Adatgyűjtés eszközei,  Rezgés elemzés, konverter és repeater, Profibus kábel, Profibus csatlakozó, Soros RS-232 RS-485 WiFi konverter, Ipari Gigabit Ethernet switch, WiFi i/o modul, IEC 1107 mérőleolvasás, Optikai leolvasó fej ICP DAS, ICPDAS, ICP CON, MOXA, ADEUNIS, USR IOT, IEI, B+B SmartWorx, ELKO EP, EXSYS, LILLIPUT, STARTECH, PATTON

    All product names, trademarks, brands and logos used on this site are the property of their respective owners. The depiction, description or sale of products featuring these names, trademarks, brands and logos is for identification purposes only and is not intended to indicate any affiliation with or authorisation by any rights holder.

     

    © 2018-2020  Sinus-Elektrotechnikai Bt.  Minden jog fenntartva.

    A műszaki adatok és információk előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak.